ҚР ҒЖБМ гранттық қаржыландыру шеңберінде алмасу бағдарламасы бойынша AlmaU конкурсы (Күз 2024-2025).

Ақпан 02, 2024

Үздік 4 студент грант иегері болады, ол екі жаққа ұшуға, оқу кезеңіне тұруға, медициналық сақтандыруға, консулдық алымдарға, ҚР ХӘҰ белгілеген сомаларда шығындарды ішінара жабады. Қабылдаушы ЖОО-да оқу тегін.

Еуропа елдеріне 3 грант (әрбір грант сомасы - 1 389 568 тг) және Оңтүстік – Шығыс Азия елдеріне 1 грант (2 231 414 тг)ұтысқа салынады

Айырбастау бағдарламасы бойынша Регламентпен және нұсқаулықпен алдын ала танысуды сұраймыз.

Ішкі конкурс конкурстық комиссиямен ағылшын тілінде әңгімелесу форматында өткізілетін болады.

Талаптар:

• 4 жылдық оқудың 1-2 курс және 3 жылдық оқудың 1 курс бакалавриат студенті болу;
  • 3.0-ден жоғары GPA;
  • Жалпы конкурс нәтижелері бойынша 50 балдан төмен емес қорытынды бағаға ие болу;
  • ағылшын тілін білу деңгейі-Upper-intermediate (B2) және одан жоғары;
  • Қазақстан Республикасының азаматы болу;
  • AlmaU - да мемлекеттік грантта оқу;

Алмасу бағдарламасы бойынша қатысудан күтпеген бас тартуды болдырмау үшін барлық студенттерге негізгі талаптармен және шығындар туралы ақпаратпен танысуға кеңес береміз.

Барлық сұрақтар бойынша 101 кабинеттің академиялық ұтқырлық бөліміне хабарласуыңызды сұраймыз.

* Erasmus грантының және/немесе өткен конкурстардың өзге де гранттарының иегерлері болып табылатын студенттер академиялық ұтқырлық жөніндегі регламентке сәйкес ҚР ҒЖБМ гранты бойынша алмасу бағдарламасы бойынша ағымдағы конкурсқа қайта беріле алмайды.

Бөліс: